ויברטור – המדריך השלם לקנייה נכונה

לא משנה אם זו פעם ראשונה או הפעם המי יודע כמה, כאשר אתם בוחרים לקנות ויברטור שישחק את המשחק שלכם כראוי חשוב לבחור אותו על פי כמה וכמה פרמטרים שאסור לפקשש לגביהם. אז מה באמת חשוב? הנה כמה טיפים שיהפכו את המשחק המקדים והמשחק של אחרי לסופר מהנה על כל המשתמע מכך.

למי אתם קונים ויברטור?

אחת השאלות שחשוב לשאול הוא למי מיועד ויברטור זה האם לאישתך או לאחת מאותן נערות ליווי ? האם הוא מיועד לכן או לכם? האם זה למתנה? עד כמה האדם האמור לקבל את הדבר המושלם הזה פתוח לזה? אלו הן שאלות חשובות כי אם תקנו למישהי שאין לה פתיחות לדבר הזה אתם בהחלט בבעיה ובעיקר עלולים לייצר מבוכה שניתן וצריך למנוע מראש. כמו כן רצוי מאוד להבין האם מי שהמתנה מיועדת לו השתמש באביזרי מין? האם זה מרגיש בנוח להתנסות באמצע האקט עם הוויברטור? אם אתם רוצים לפנק את בן או בת הזוג שלכם עצרו רגע וחשבו פעמים.. עד כמה אתם מכירים אותם באמת?

במצבים מסוימים ויברטור אף יכול לאיים על התוצאות והביצועים של בן הזוג ולכן אם אתן בעצמכן רוצות לרכוש אותו בכדי לצרף אותו למשחק המקדים אולי כדאי שאותו תעשו לבד עם עצמכן וזה גם בסדר לגמרי.
השוק מציע ויברטור קשה, רך ואפילו משהו באמצע, השאלה היא איך אתן אוהבות אותו? האם תרצו שהוא ישנה מהירות או שיספק גירוי ישיר או עקיף? את כל השאלות האלו חשוב לשאול היות ויש כיום בשוק ויברטורים שמספקים גם את התשובה לגירוי חיצוני כאמור גירוי של הדגדגן בלבד.

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האם תבחרו ויברטור המותאם לחדירה רגילה או לחדירה אנאלית? בכדי להעצים את החוויה אפשר לבחור אותו בכל מיני צבעים ובו זמנית להזמינו מחומרים טבעיים כאלה שאינם מסכנים ועלולים חלילה לגרום לתחלואות או רגישויות שיעכירו את המסיבה שלכם.

מחפשים לשלב ויברטור בחיים שלכם? וודאו את התקציב שלכם מראש, קחו בחשבון את כל הדברים ואל תחששו, המשלוח דיסקרטי וכל מה שבא עם זה- העיקר ההנאה והמקום הנכון לרכוש ממנו את הדבר האמיתי.